Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK

Kreatywność. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie

3.3636363636363638 11 5 Autor: Marek Stączek Czyta: Artur Kalicki
Audiobook.
„Marek Stączek, który na co dzień zajmuje się wprowadzaniem systemów wspierających innowacyjne myślenie w firmach, rozważa związek, jaki zachodzi pomiędzy atmosferą panującą w organizacji, a innowacyjnością jej członków. Odpowiada na trzy pytania: po pierwsze – ‚czy w ogóle istnieje zależność między tymi dwoma zjawiskami”; po drugie – ‚jakie składniki tworzą atmosferę, która sprzyja innowacyjności’ i na koniec, pytanie trzecie – ‚co praktycznie powinniśmy zrobić w organizacji, by uruchomić i podtrzymać rozwój innowacyjnego myślenia’. W treści odwołuje się do przykładów prowadzonych projektów rozwoju innowacyjnego myślenia w organizacjach. Całość rozważań cechuje duży realizm i praktyczny wymiar.” - dr Marek Panfil, Katedra Zarządzania Wartością, Szkoła Główna Handlowa
Język: Polski Kategoria: Rozwój osobisty Tłumaczenie:

Wydawca: EdisonTeam.pl
Data wydania: 2017-04-01
Czas trwania: 1H 21M
ISBN: 0408311111222
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO