Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK
Próbka
Kreatywność. Styl działania i cechy osób twórczych - Marek Stączek

Kreatywność. Styl działania i cechy osób twórczych

Kreatywność. Styl działania i cechy osób twórczych

4.258064516129032 62 5 Autor: Marek Stączek Czyta: Artur Kalicki
Audiobook.
„To interesujące i praktyczne rozważania z zakresu kreatywnego myślenia. Temat pierwszy – ‚Jakie cechy decydują o tym, że ktoś jest kreatywny?” Tu autor omawia triadę cech: ‘otwartość – niezależność – wytrwałość’. W drugiej części zastanawia się nad tym, dlaczego największy wynalazca - T. Edison mógł powiedzieć: ‚Nie przepracowałem ani jednego dnia, wszystko co robiłem to była dobra zabawa’ , tu analizowana jest kwestia kreatywności, jako sposobu na satysfakcję zawodową. Rozdział trzeci można opatrzyć hasłem: ‚Daj sobie szansę i bądź bardziej kreatywny.’ Całość opatrzona wieloma przykładami z życia i praktycznymi wskazówkami. Zachęcam!” - Katarzyna Kupper-Spychalska, Novartis Polska
Język: Polski Kategoria: Rozwój osobisty Tłumaczenie:

Wydawca: EdisonTeam.pl
Data wydania: 2017-06-19
Czas trwania: 1H 23M
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO