Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK
Próbka
Prezentacja. Trema i komunikacja niewerbalna mówcy - Marek Stączek

Prezentacja. Trema i komunikacja niewerbalna mówcy

Prezentacja. Trema i komunikacja niewerbalna mówcy

4.764705882352941 17 5 Autor: Marek Stączek Czyta: Artur Kalicki
Audiobook.
Wstęp - Marek Stączek, EdisonTeam.pl Część pierwsza. Trema - czyli obawa przed wystąpieniem. Praktyczne wskazówki . Co robić, by poradzić sobie z tremą? Rady dotyczące radzenia sobie z emocjami i ciałem przed wystąpieniem. Sytuacje problemowe. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z ekspertem? Podsumowanie. 9 złotych zasad dotyczących opanowania tremy. Część druga. Komunikacja niewerbalna mówcy, czyli o sile bezgłośnego mówienia. Czym jest mowa ciała w wystąpieniu publicznym? Do czego mówca wykorzystuje ‚body language’ podczas wystąpień na forum? Kluczowe elementy. Na co zwrócić uwagę podczas wystąpienia? Postawa ciała, uśmiech. Kontakt wzrokowy, swobodna gestykulacja, sposób ubrania. O roli zaangażowania podczas mówienia na forum. Informacje i zapowiedzi.
Język: Polski Kategoria: Rozwój osobisty Tłumaczenie:

Wydawca: EdisonTeam.pl
Data wydania: 2017-04-01
Czas trwania: 1H 27M
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO