Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK
Próbka
Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych w relacjach zawodowych - Marek Stączek

Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych w relacjach zawodowych

Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych w relacjach zawodowych

4.619047619047619 21 5 Autor: Marek Stączek Czyta: Zespół lektorów
Audiobook.
Wprowadzenie. Funkcjonowanie człowieka w konflikcie - soma i psyche. Funkcjonowanie człowieka w konflikcie - autystyczna wrogość. Spirala konfliktu. Samonapędzający się mechanizm konfliktu. Zapowiedzi rozwiązań dla typowych sytuacji konfliktowych. Karmienie i głodzenie gniewu. Algorytm 5 kroków - Co robić gdy odpowiedzialność za problem leży po stronie firmy? Cz. 1. Algorytm 5 kroków - Co robić gdy odpowiedzialność za problem leży po stronie firmy? Cz. 2. Przykre konsekwencje bagatelizowania cudzych emocji. Co robić, gdy odpowiedzialność za problem leży po stronie naszego rozmówcy? Cz. 1. Co robić, gdy odpowiedzialność za problem leży po stronie naszego rozmówcy? Cz. 1. Strategia 4 stopni - Co robić, gdy ktoś atakuje nas personalnie? Jak odmawiać , nie niszcząc relacji? Co robić, gdy ktoś chce z nami zerwać współpracę? Podsumowanie.
Język: Polski Kategoria: Rozwój osobisty Tłumaczenie:

Wydawca: EdisonTeam.pl
Data wydania: 2017-06-19
Czas trwania: 2H 22M
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO