Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK

Komunikacja kreatywna

4.233333333333333 30 5 Autor: Marek Stączek Czyta: Artur Kalicki
Audiobook.
„Lekka, praktyczna, z dużą ilością ciekawych przykładów, ale… największym atutem tej książki jest to, że Marek Stączek dzieli się pomysłem na tworzenie przekonujących argumentów i oryginalnych wypowiedzi. Wypowiedzi, które można wykorzystać, tak w prezentacji na forum, jak i podczas rozmów biznesowych. Gorąco polecam!” - Anna Michałowska, Biuro Reklamy TVP „Książka ‚Komunikacja kreatywna’ zawiera wiele praktycznych uwag i ciekawych przykładów. Marek Stączek w doskonały sposób podpowiada, nie tylko, jak rozwijać indywidualną lekkość mówienia, ale jak świadomie pracować nad umiejętnościami werbalnymi, tak by stać się kreatywnym i efektywnym rozmówcą. Jestem przekonana, że po tej lekturze każdy będzie zdecydowanie bardziej świadomy siły, jaką stanowi trafny i przemyślany komunikat werbalny, zarówno w sytuacjach publicznych, formalnych wystąpień, jak i podczas rozmów. Dzięki informacjom tu zawartym staniemy się bardziej wymagającymi słuchaczami, a gadające głowy będą musiały ustąpić miejsca wartościowym mówcom stosującym twórczą komunikację.” - Anna Szklarz, Bayer Polska
Język: Polski Kategoria: Rozwój osobisty

Wydawca: EdisonTeam.pl
Data wydania: 2017-04-01
Czas trwania: 1H 47M
ISBN: 0408311111215
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO