Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK
Próbka
Kreatywność. Techniki kreatywnego myślenia i Stymulator 6/14 - Marek Stączek

Kreatywność. Techniki kreatywnego myślenia i Stymulator 6/14

Kreatywność. Techniki kreatywnego myślenia i Stymulator 6/14

4.0 18 5 Autor: Marek Stączek Czyta: Artur Kalicki
Audiobook.
„W treści tego audiobooka Marek Stączek z EdisonTeam.pl omawia 5 tematów. Pierwszy – to odpowiedź na pytanie: ‚Jak tworzyć nowe pomysły?’ , ‚jak rozwiązywać problemy?’ Prezentuje narzędzie, które stosuje podczas sesji kreatywnego myślenia, metodologię, która pomaga nam w poszukiwaniu nowych rozwiązań – ‚Stymulator 6/14’. Dalsze cztery rozdziały to wybrane techniki twórczego myślenia i tak w rozdziale drugim omawia bardzo inspirującą i płodną technikę o nazwie: ‚Analiza i Synteza’. W rozdziale trzecim prezentuje technikę: ‚Problem – Kierunek – Poszukiwanie’, czyli ‚dyskretny urok podróży w nieznane’. Kolejna technika, to pomysł spopularyzowany przez Amerykanina Tony’ego Buzan’a – ‚Mapa Myśli’. Zaś w rozdziale piątym przedstawia technikę, którą z powodzeniem możemy zastosować w implementacji rozwiązania, technikę ‚Analiza Pola Siły’.” - Marek Ignyś, Training Manager, Bayer Polska
Język: Polski Kategoria: Rozwój osobisty Tłumaczenie:

Wydawca: EdisonTeam.pl
Data wydania: 2017-04-01
Czas trwania: 1H 21M
Recenzje

Podobne książki

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO