Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK
Próbka
Kodowanie umysłu na sukces - Sławomir Luter

Kodowanie umysłu na sukces

Kodowanie umysłu na sukces

4.173913043478261 23 5 Autor: Sławomir Luter Czyta: Sławomir Luter
Audiobook.
Większość osób to dożywotnie i bierne ofiary przekonań oraz iluzjoniści, żyjący fikcją a nie rzeczywistością. Kurs "Kodowanie umysłu na sukces" to wytyczający nowe szlaki trening głębokiej przemiany wewnętrznej. Kolejne bezkonkurencyjne szkolenie Sławka Lutra, skuteczne i innowacyjne, dzięki któremu osoba potrzebująca radykalnie wznieść swoje życie na wyższy poziom, otrzymuje konkretne prowadzenie od A do Z podczas procesu transformacji. To najskuteczniejszy trening kodujący umysł człowieka na nowo, instalujący produktywniejsze przekonania, konkretne techniki myślenia i działania, powodujące natychmiastowe zmiany w życiu prywatnym i zawodowym. Trening naucza jak działają obszary mózgu odpowiedzialne za zachowanie, emocje, nastawienie, motywację, pewność siebie, oraz co te obszary mózgu programuje i koduje. Program treningowy krok po kroku instaluje przekonania sukcesu w obszarze lingwistycznym oraz obszarze tego co mózg widzi i jak odbiera świat. Po odbyciu całego szkolenia uczestnik: • Zrozumie pracę mózgu i jego wpływ na zachowanie człowieka • Przedefiniuje obraz samego siebie ( wizerunek własny) na zdrowy i pozytywny • Zaprogramuje na nowo lingwistykę pewności siebie, poczucia własnej wartości, , wiary w siebie • Zaprogramuje nowy system przekonań odnoście siebie, obszaru rodziny, finansów, spokoju i relaksu, relacji interpersonalnych • Zbuduje nowe, pozytywne nastawienie do siebie, świata oraz życia • Zbuduje trwałą motywację i wyznaczy cele • Zdobędzie wyśmienite, nowe spojrzenie na siebie i świat, aby zacząć wymarzone życie. Kurs łączy w sobie naukę oraz prostotę, dzięki temu każdy człowiek przyswoi całą wiedzę łatwo i szybko ja zastosuje natychmiast po ukończeniu każdego modułu szkoleniowego. Jeżeli szukasz najskuteczniejszych technik zmiany osobistej, głębokiej i skutecznej, pragniesz przejść prawdziwą i ostateczną transformację w rozwoju osobistym, dzięki której zaczniesz nowe szczęśliwsze i obfitsze życie, zainwestuj w ten kurs teraz i ciesz się wolnością emocjonalną, finansową, oraz świetnym codziennym nastrojem. Poznaj przełomowe szkolenie rozwoju osobistego i skutecznie pokonaj wewnętrzne bariery.
Język: Polski Kategoria: Rozwój osobisty Tłumaczenie:

Wydawca: Luter Learning System
Data wydania: 2017-07-11
Czas trwania: 8H 54M
ISBN: 9788394617103
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO