Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK
Próbka
Hollywood Holden - Frankie Love

Hollywood Holden

Hollywood Holden

3.838709677419355 186 5 Autor: Frankie Love Czyta: Joe Arden, Maxine Mitchell
Audiobook.
'Once I start touching you, I won't be able to stop.' HOLDEN I get what I want. Sex. Money. Fame. But Bexley is the only thing I've ever needed. Problem is, she doesn't think I've changed my wild ways. And f*ck, I haven't. But I will. For her, I will do anything. She was my best friend, but I'm ready to make her my woman. I just need to convince her I'm not the guy I used to be. That I'm more than an actor, I can be her leading man. BEXLEY I've never given in to what I really want. Moving to LA. Being an actress. Holden. I've always held back. Now I'm buried in regret for what could have been. I walked away because I was scared. After four years, I see him again. I want to give him everything I denied him before. Starting with my body. He was my best friend until I broke his heart. And now I am scared he's going to break mine. WARNING: This is a steamy, friends-to-lovers, second chance romance that will remind you of your first love. Pour some wine, turn down the lights, and relive the past with the hottest man in Hollywood.
Język: Angielski Kategoria: Erotyk Seria: Los Angeles Bad Boys: 2 Tłumaczenie:

Wydawca: MMB Media LLC - Insatiable Press
Data wydania: 2017-08-01
Czas trwania: 4H 5M
ISBN: 9781624614170
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO