Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK

Cicha jak ostatnie tchnienie

4.333333333333333 60 5 Autor: Joe Alex Czyta: Tomasz Bielawiec
Audiobook.
Powieść „Cicha jak ostatnie tchnienie”, ukazująca się w formie audiobooka w interpretacji Tomasza Bielawca, jest jedną z książek traktujących o przygodach Joe’go Alexa, autora powieści kryminalnych, detektywa-amatora, który całkiem dobrze sobie radzi z rozwiązywaniem trudnych spraw. Joe Alex to także przyjaciel pewnego inspektora policji ze Scotland Yardu – Benjamina Parkera, któremu pomaga rozwiązywać zawiłe zagadki. Akcja „Cichej jak ostatnie tchnienie” rozpoczyna się w Wydawnictwie Quarendon Press, świętującym właśnie wydanie pięciomilionowego egzemplarza książki poczytnej autorki. Właściciel chce, aby impreza odbyła się w wyjątkowym miejscu, dlatego postanawia kupić stary, stojący na przybrzeżnej skale zamek, gdzie trzysta lat wcześniej popełniono zbrodnię doskonałą. Na uroczystość przybywają najznakomitsi autorzy kryminałów – wśród nich Joe Alex – oraz specjaliści w dziedzinie zbrodni, pragnący zmierzyć się z tajemnicą twierdzy. Niestety już pierwszej nocy w jednej z komnat dokonane zostaje morderstwo, zaś – jak się wkrótce okaże – ofiar niewinnej z pozoru zabawy będzie więcej. Czy morderca ukrywa się w zamku, czy jest nim ktoś z uczestników imprezy, czy może w mRokach zamczyska znów pojawia się zamordowana wieki temu Biała Dama, pragnąca zemsty za opisane w legendzie cierpienie? Która z tych odpowiedzi jest prawdziwa, przekonać się można, zapoznając się z „Cichą jak ostatnią tchnienie” w wersji audio.
Język: Polski Kategoria: Kryminał Seria: Joe Alex: 8

Wydawca: Storybox
Data wydania: 2012-01-01
Czas trwania: 6H 8M
ISBN: 9788363302344
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO