Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK
Próbka
Trzy sypialnie, jeden trup - Charlaine Harris

Trzy sypialnie, jeden trup

Trzy sypialnie, jeden trup

4.233766233766234 77 5 Autor: Charlaine Harris Czyta: Anna Mrozowska
Audiobook.
Aurora „Roe” Teagarden zawsze pracowała na swoje utrzymanie, aż nieoczekiwany spadek pozwolił jej rzucić pracę w bibliotece. Teraz, mając mnóstwo czasu, decyduje się spróbować swoich sił w obrocie nieruchomościami. W końcu jej matka jest czołową agentką nieruchomości w Lawrenceton, i może jej ułatwić początki nowej kariery. Jednak w głównej sypialni pierwszego domu, który ma sprzedać, Roe odkrywa nagie zwłoki agentki z konkurencyjnej firmy. Co gorsza, podejrzany jest jeden z kolegów jej matki. Roe, urodzony detektyw, postanawia odkryć, kto jest za to odpowiedzialny. A gdy w innym domu na sprzedaż zastaje kolejne ciało, wydaje się oczywiste, że w Lawrenceton grasuje bezwzględny zabójca, ktoś, kto bardzo dużo wie o nieruchomościach – i być może za dużo o Roe… Dla byłej bibliotekarki, decyzja czy chce się zająć nieruchomościami okazuje się wyborem między życiem a śmiercią.
Język: Polski Kategoria: Kryminał Seria: Aurora Teagarden: 3 Tytuł oryginalny: Three bedrooms, one corpse Tłumaczenie: Martyna Plisenko

Wydawca: Storyside
Data wydania: 2016-06-29
Czas trwania: 6H 33M
ISBN: 9789177350514
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO