Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK

Jestem legendą - lekcje Świętego Józefa (egipskiego)

4.610837438423645 203 5 Autor: Fabian Błaszkiewicz SJ Czyta: Fabian Błaszkiewicz SJ
Audiobook.
Lekcje wychodzenia z kryzysu, talentów i osiągania sukcesu. Lekcje Józefa egipskiego to nagranie, które nieprzerwanie znajduje się na listach bestsellerów. Jego wyjątkowość potwierdzają ludzie, którzy dzięki niemu zmienili swoje życie na lepsze. To słowa, które dają moc, nadzieję i natchnienie do działania. I mało tego - konkretne narzędzia. słowa o talentach, pasji, które należy rozwijać, by się realizować słowa o zarabianiu pieniędzy słowa o honorze słowa o zawierzeniu Bogu, nawet w najtrudniejszych warunkach Trzynaście lat życia Józefa 'egipskiego' obfitowało w kryzysowe doświadczenia: został zdradzony oraz sprzedany przez braci, niesłusznie oskarżony o gwałt i osadzony w więzieniu. Paradoksalnie, to właśnie dzięki tym trudnym doświadczeniom i dzięki postawie, której nauczysz się z tego audiobooka - rozwijał swoje talenty, wyciągał wnioski, uczył się. W efekcie Józef stał się zarządcą Egiptu równym faraonowi. Nagranie powstało dla biznesmenów. Zestaw ćwiczeń, pomoże Ci wykorzystać przedstawione nauczanie w życiu, przekuć kryzysy w sukces, odnaleźć cel życiowy, pomnażać talenty, a wszystko w świetle nauki Starego Testamentu! 'Jestem Legendą' pomoże Ci odkryć swój talent, powołanie i Bożą obietnicę. Ty też możesz stawać się LEGENDĄ. Co więcej - powinieneś! Taki jest Boży zamysł!
Język: Polski Kategoria: Rozwój osobisty

Wydawca: RTCK
Data wydania: 2016-08-03
Czas trwania: 2H 1M
ISBN: 9788364855085
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO