Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

OK

Chomik pod choinkę

3.388888888888889 18 5 Autor: Aleksandra Zielińska Czyta: Agnieszka Matysiak
Audiobook.
Niektóre rodziny to nawet na zdjęciu dobrze nie wychodzą. Ale cóż, Święta to rzecz… święta. To czas w roku, gdy odkładamy na bok codzienne zmartwienia i urazy, wyciszamy się i cieszymy obecnością drugiego człowieka. Przynajmniej w teorii, bo stukniętej rodzinki Ireny nie pomogłoby chyba nawet, gdyby samo Dzieciątko Jezus wpadło na Wigilię, by ich pogodzić. Irena jest nękana przez męża, z którym się rozwodzi, nie znosi swojej siostry, ani jej dzieci-potworków, jej ojciec wyrzekł się syna-geja, a matka ma raka i pali medyczną marihuanę, dzięki czemu dorobiła się specyficznego poczucia humoru. Wszystkim pod nogami pałęta się dodatkowo zamknięty w swej kuli chomik Hektor. Czy taka Wigilia może obyć się bez ofiar?
Język: Polski Kategoria: Powieść obyczajowa

Wydawca: Storytel PL
Data wydania: 2016-12-16
Czas trwania: 47M
ISBN: 0408311112922
Recenzje

Miej zawsze dobrą książkę pod ręką - słuchaj i czytaj bez ograniczeń

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie, tablecie lub komputerze.
ZAŁÓŻ KONTO