Tysiące audiobooków w Twoim telefonie!

 • załóż konto w Storytel.pl i płać telefonem w T-Mobile

 • zainstaluj aplikację i słuchaj tysięcy audiobooków bez żadnych ograniczeń

 • uzyskaj nieograniczony dostęp do fantastycznych opowieści - gdzie chcesz i kiedy chcesz

 • Słuchaj bez ograniczeń z T-Mobile! Płacąc poprzez "zapłać z T-Mobile" otrzymasz aż 30 dni nielimitowanego dostępu do Storytel

  Utwórz konto:

  Adres e-mail

  Potwierdź adres email

  Wprowadź hasło

  Akceptuję Regulamin Storytel & Polityka prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Storytel Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (03-472) przy ul. Bertolda Brechta 7 („Storytel”) mojego imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi przez Storytel informacji marketingowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Storytel za pośrednictwem email i powiadomień push. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Mogę odwołać powyższą zgodę. Więcej informacji w Polityce Prywatności Storytel.

  Kontynuuj
  Dobrze wiedzieć: Nowy Klient korzystający ze Storytel będący jednocześnie Klientem T-Mobile, który wybierze płatność poprzez zapłać z T-Mobile może skorzystać z 30 dni dostępu do Storytel za darmo. Po tym okresie subskrypcja ulega przedłużeniu na kolejne 30 dni w cenie 29,90zł. Klient w dowolnym momencie może zrezygnować z usługi ze skutkiem na koniec cyklu rozliczeniowego. Klient na adres mailowy będzie otrzymywał aktualności i oferty specjalne.